Большая Житомирская область осталась без главного земельного «решалы»

Просматривая перечень пойманных вчера мелких взяточников (а их вчера было 5), решил выделить для вас и для публичной галереи взяточников:

18.02.2015 ГСУ МВС України за матеріалами працівників Департаменту ПЗСЕ розпочато кримінальне провадження відносно т.в.о. начальника управління Держземагентства у Житомирській області Михалеця Володимира Миколайовича, 21.08.1974 р.н. (держслужбовець 4 ї категорії, депутат Житомирської міської ради), який організував злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди за вирішення питань у сфері земельних відносин.

За цією схемою чиновник вимагав від фізичної особи ˗ підприємця 11 тис. доларів США за видання наказів про дозвіл на розробку технічної документації та в подальшому про затвердження проектів землеустрою і передачу в оренду земельної ділянки загальною площею 14 га.

15.04.2015 посадовець отримав першу частину хабара в розмірі 1 тис. дол. США.

11.06.2015 працівниками Департаменту ПЗСЕ та ГСУ МВС України Михалеця В.М. та посередника затримано на «гарячому» під час отримання другої частини неправомірної вигоди в сумі 10 тис. доларів США

Большая Житомирская область осталась без главного земельного «решалы».. Что будет с землей дальше? Придет чесный, или следующий?

P/S — я знаю, что будет суд по мере пресечения. Знаю, что по текущему закону его выпустят под небольшой залог — как за ненасильственное преступление.. Но по собранным доказательствам взяточник ТОЧНО будет осужден. А менять закон в сторону ужесточения позиции к взяточникам надо, если мы без дураков хотим победить коррупцию.

1 2