БЕРЦІ для наших солдатів

БЕРЦІ для наших солдатів і офіцерів. Попереду осінь – і це наш черговий проєкт допомоги.
 
За власні ресурси купую вже зараз. Потім доставимо у військові частини на передовій.
 
Цього разу без вагань віддаємо перевагу українському виробникові «М-Тас»: вони витримали випробування в бойових умовах і зарекомендували себе якнайкраще.
Один мій друг по-доброму обурився. Каже мені: я хотів долучитися ще раз, думав, ти вино з Харкова знову продаватимеш.
 
Вина з колекції, що вціліла в розбомбленому будинку у Харкові, після перших двох аукціонів залишилося не так багато. Рідкісні екземпляри для знавців. Грошей у людей під час війни дедалі менше й менше(… ви це все добре знаєте… Тому й не проводжу зборів, і аукціон теж видався мені недоречним… Що вдалося знайти або реалізувати для чергового проєкту, тим і оперуємо…
 
Але я все ж таки дослухаюся до свого друга і для знавців та заможних аматорів, які бажають допомогти, на додачу до своєї основної суми, виставлю лише одну пляшку унікального колекційного вина.
 
Chateau Mouton Rothschild, Pauillac, France 1945 року.
 
Із другом ми домовилися так: чесний неформальний благодійний аукціон, початкова ставка – 25 000 Євро. Обмеження в часі – 48 годин з моменту публікації цього поста. Хто запропонує більшу суму, той отримає це рідкісне й найвеличніше вино ХХ століття.
 
Якщо ніхто не викупить лот або мій друг робить найвищу ставку, він вносить гроші на берці (25 000 Євро і вище), а вино залишається в нашому льосі до перемоги. Тоді кличемо всіх, хто брав участь у проєкті «ПЕРЕТВОРЮЄМО ВИНО НА БЕРЦІ», і дегустуємо Chateau Mouton Rothschild – п’ємо за нашу перемогу! Потроху, але це буде здорово і правильно!
 
Учасників у боротьбі за цей унікальний Мутон, гадаю, буде не багато. Це коло поціновувачів, з більшістю яких ми знайомі – тож телефонуйте. Або пишіть у приват ФБ, або зв’яжіться з координатором проєкту Наталією Захаровою через телеграм (@Ната Ната ).
 
Наталя, як і раніше, скоординує заявки за підрозділами, розмірну сітку й доставку берців безпосередньо в бойові частини. У нас, звісно, визначено основні підрозділи для постачання, але ми намагатимемося допомогти й більше. Особливо, якщо додадуться кошти з винного лоту!
 
 
Слава Украине !
телеграмм @infra_red777