Аваков про Бочковського: Хто сказав, що буде легко?

У середу на засіданні Кабміну був затриманий голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський.

Йому інкримінують наявність корупційних схем під час державних закупівель. Однак це затримання, яке вже встигли охрестити чи не найрезонанснішим за всю історію України, може закінчитися нічим. Сьогодні Генеральна прокуратура відкликала подання на арешт Бочковського через недостатніх доказів для арешту».

В ексклюзивному інтерв’ю журналістам каналу ICTV міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що про корупцію керівництва ДСНС отримано нові свідчення:

— Ви, як і всі решта, думаю, не чекали, що коли ми проводимо затримання корупціонера з великими грошима і добрими покровителями, все буде зовсім гладко. Я попередив, що будуть псевдовикриття і подиви. Тим не менш, Бочковський знаходиться в ізоляторі, завтра вранці буде розширене подання на затримання, доповнене тими фактами, які вдалося отримати слідству.

Крім тієї схеми, яка була оприлюднена мною прямо на засіданні Кабміну у п’ятницю після засідання колегії МВС, низка начальників обласних управлінь НС дали прямі свідчення щодо керівництва ДСНС про вимагання грошей.

fakty.ictv.ua