1. Вніс законопроект Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо заборони супроводу і перекриття дорожнього руху при проїзді Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України)»
Тут все зрозуміло. На сайті Ради можете подивитися (реєстраційний номер 2127 від 29.01.2013) Тим не менш будуть слушні пропозиції до вдосконалення — до Ваших послуг.
Мені приємно і я радий, що сьогодні, після обговорення до законопроекту приєднався колега Віталій Ярема
2. Вніс законопроект «Проект Закону України “Про введення тимчасовой заборони(мораторію) на пошук, розвідку та видобування нетрадиційних вуглеводнів»
(Разом з Андрей Анатольевич Кожемякин і Микола
Томенко
)
На сайті Ради номер 2147 від 31.01.2013. Суть очевидна. Мараторій на есперементи по видобутку сланцевого газу по всій території країни. До тих пір поки не буде прийнятий в «установленому порядку законопроект про внесення змін до законів України Щодо вдосконалення механізму забезпечення екологічної безопасности застосування технологій видобування нетрадиційних вуглеводнів.»
(Докладне обгрунтування позиції і відповідна аргументація буде ще докладно викладено окремо)
3-4. Разом з канндідатамі в депутати на минулих виборах, що не пройшли в Раду — Alexandr Kirsh,
Лилия Авдеева
,
Ivan Varchenko
), за результатами обговорення в alterrada.com — разом з
Александра Кужель
підготували законопроекти:
Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Збір та облік єдиного внеска на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (Щодо вдосконалення оподаткування в Україні)
(На сайті Ради № 2145 від 31.01.2013)
Метою законопроекту є суттєве Спрощення податкового механізму, підвіщення Його прозорості, поліпшення інвестіційного клімату.
Проект Закону про внесення змін до податкового кодексу України (Щодо вдосконалення оподаткування в Україні)
(На сайті Ради № 2146 від 31.01.2013)
Метою законопроекту є наповнення соціальніх фондів (і, зокрема, Пенсійного), усунення невіправданого пільгування доходів найзаможнішіх ОСІБ.
5. Чи знаєте Ва хто заснував Донецьк? Думаєте і ВОНИ не знають? Зареєстрували з колегами Томенко,
Олександр
Бригинец i Сергей Мищенко Проект Постанови про відзначення 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза» (реєстраційний номер 2129 від 29.1.2013 — на сайті Ради)